Güncel Erotik Hikayeler

Otobüste Kızlara Değdiriyorum

By on Ağustos 25, 2016 in Yolculukta Seks Hikayeleri with 0 Yorum

Selamlar ben elif sexi sınırsız yaşamayı seven biriyim beni doyurabilicekler arasın lütfen!
NUMARAM: 0035 351 57 32

otobuste-seks

 

Hikaye31.com da okuduğum seks hikayeleri sayesinde ben de cesarete geldim ve kendi hikayemi sizlere anlatmaya karar verdim. Ben her sabah işe giderken otobüs kullanıyorum. Malum sabah iş saati olduğundan bütün otobüsler de tıklım tıklım dolu oluyor. Ben de son zamanlarda bunu fırsata çevirmeye başlamıştım. Her otobüse bindiğimde kendime bir kız buluyor ve penisimi arkadan kızlara sürtüyordum. Bir gün gene zorla bindik aynı duraktan bindiğim kızlardan birinin tam arkasına denk geldim kalçalarının arasına penisim bir değdi çok fena oldum. sonra otobüs boşaldıkça yan yana geldik. Gülücük attı baktım hoşuna gidiyor her gün beraber biniyoruz dayıyorum ona. En sonunda bu kadar sürtünmeye benim ufaklıkta dayanamadı tabi ve sertleşmeye başladı. Artık ona dayanmak hoşuma gitmeye başlamıştı. Kadın benim ufaklığın sertleştiğini hissetmeye başladı heralde ki. Artık sadece kalçasını oynatmıyor ve ufak ufak ileri geri hareketi yapıyordu. Bu beni iyice çileden çıkarmıştı ki. O her sabah karşılaştığımız kızın gözünü ikimizin üstünde hissettim. Ama öyle bir bakış attı ki bana korkmadım desem yalan olur. Önümdeki bayanın bunu istediğini nerden bilecek? Otobüste bir laf söylese rezil olacağız. Onun o bakışını gördükten sonra önümdeki bayanın oraya ilerlemeyip boş kalan yere izin isteyip geçtim. Korkmuştum.

Tam iyice zevk vermeye başlayan bir sürtünmenin bittiğine üzülsem mi? Yoksa kesiştiğimiz kızın bana laf söylememesine sevinsem mi? Otobüsün boş olan kısmına geçince o kızla yan yana geldik. Daha doğrusu onun biraz çarprazındaydım. Kız bu sefer kafasını çevirip bana hafif bir tebessümle bakma başladı. Aynı şekilde bende ona. Birkaç dk. sonra bu sefer o her sabah bakıştığım o güzel vücutlu kız bana kalçasını yaklaştırmaya başlamaz mı? Niye yalan söyleyim bundan önceki o yarım kalan zevk hala etkisini gösterdiği için bu sefer hiç kaçmaya çalışmadım.

Hatta o bana dokundurmaya başlayınca ben hafif onun çarprazındaki olan yerimi tam onun arkasına gelecek şekilde değiştirdim. Okadar harika bir histi ki bu anlatamam. Altında yaz günü olduğu için incecik bir kumaş pantolon vardı. Ama inanın sanki hiç pantolonu yokmuş gibi hissediyordum. Benim ufaklık 2 kalça arasına öyle bir değiyordu ki. O ise hem kalçalırını oynatıyor, hem de kalçasını arasıra sıkıp gevşetiyordu. Böylece benimki iki kalçası arasında bir sıkışıyor bir gevşiyordu. Önceden sadece belden aşağımız birbirine değerken artık bütün vücudumu ona yaslamıştım. Onun sırtını benim göğsümde hissetmek daha fazla bir tat almama neden oluyordu. Bu şekilde yaklaşık 15 dakika yolculuk ettik. Parmağımla onun amını yokladım arada sırılsıklam ve ateş gibiydi. Keşke telefon numarasını alsaydım tekrar göremiyorum kendisini…

Tags: ,

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


YUKARI